Taisyklės ir privatumas

Tinklapio privatumo politika

Mes įsipareigojame saugoti  Jūsų privatumą ir šiose taisyklėse  pateikiame būtinos asmeninės informacijos naudojimo sąlygas. Naudodamiesi „Eneos-Baltics“ svetaine, Jūs sutinkate su praktika aprašyta šiose privatumo taisyklėse.

Kokią informaciją mes renkame?

„Eneos-Baltics“ saugo informaciją, kurią pateikiate, kai užsisakote prekių arba užsiregistruojate mūsų svetainėje . Mes nerenkame informacijos nei apie Jūsų mokėjimų kortelių duomenis,  nei apie jomis atliekamus sandorius. Informacija, kurią mes gauname iš Jūsų gali būti naudojama vienu ar keliais iš toliau nurodytų būdų :

 1 . Stebėti Jūsų patirtį perkant prekes mūsų svetainėje (jūsų informacija padeda mums geriau patenkinti Jūsų individualius poreikius).

2 . Norėdami pagerinti mūsų svetainę (mes nuolat siekiame pagerinti mūsų svetainės struktūrą ir siūlomas paslaugas, prekes remiantis informacija ir atsiliepimais, gaunamais iš Jūsų ).

3 . Norėdami pagerinti mūsų klientų aptarnavimo lygį (Jūsų informacija padeda mums veiksmingiau reaguoti į klientų prašymus ir  poreikius).

Kaip mes saugome Jūsų informaciją ?

Mes laikomės griežtų saugumo procedūrų , saugojimo ir informacijos atskleidimo nuostatų, numatytų Lietuvos Respublikos duomenų apsaugos įstatyme.

Ar mes atskleidžiame kokią nors informaciją kitoms šalims?

Mes neparduodame, prekybos ar kitokiu būdu neperleidžiame perleisti  kitoms jokių Jūsų asmeninės  identifikacijos duomenų. Tai neapima patikimų trečiųjų šalių, kurios padeda mums veikti mūsų svetainėje, vykdant savo verslą arba aptarnaujant Jus , kol šios šalys vykdo susitarimą laikyti šią informaciją konfidencialia.

Trečiosios šalies nuorodos

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų svetainėje. Kartais , savo nuožiūra , mes galime įtraukti ar pasiūlyti trečiosios šalies produktus ar paslaugas mūsų svetainėje. Jei atidarysite kitas svetaines naudojant nuorodas į jas, turėkite omenyje, kad šių svetainių operatoriai gali iš Jūsų rinkti informaciją, kuri bus naudojama atsižvelgiant į jų privatumo politiką, kuri gali skirtis nuo mūsų. Mes nesame atsakingi už privatumo politiką kitose interneto svetainėse.

Galimi mūsų privatumo politikos pokyčiai

Mes pasiliekame teisę daryti pakeitimus šioje privatumo politikoje bet kuriuo metu . Bet kokie pakeitimai mūsų interneto svetainėje visuomet bus aprašyti.

Prieigos (prisijungimo) teisės

Jūs turite teisę bet kuriuo metu prieiti prie savo asmens duomenų, pateikdami mums raštišką prašymą. Už tai nerenkamas joks mokestis . Mes visuomet siekiame užtikrinti , kad Jums pageidaujant, tokie asmens duomenys, kaip, ką mes manome apie Jus kaip klientą,  visada būtų tikslūs, laiku pateikti ir tik tokie, kurie būtini mūsų paslaugų gerinimui. Todėl, jei  Jūsų asmeninė informacija pasikeičia, ar nebenorite gauti pranešimus iš mūsų, prašome susisiekti su mumis ir pageidauti asmeninius duomenis pašalinti, atnaujinti arba ištrinti kaip tinkama. Tai gali būti padaryta elektroniniu paštu mums adresu“ info@eneos-baltics.com“.