Alyva automobiliams

 • ENEOS Alyva Premium Ultra S 0W30

  Tai naujausia visiškai sintetinė 0W30 klampumo variklių alyva, garantuojanti  ir naujausių šiuolaikinių europietiškų, japoniškų ir korėjietiškų dyzelinių ir benzininių variklių, kuriems reikalinga 0W30 C2 specifikacija, ilgaamžiškumą bei ekonomiją.

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Sustina 0W50

  Alyva ENEOS Sustina 0W50 yra aukščiausios kokybės 100% sintetinė, ypač plataus veikimo diapazono sportinė variklių alyva, skirta didelio darbinio tūrio ir didelių apkrovų sportinių automobilių varikliams. Išbandyta ir sudėtingiausiame pasaulyje ištvermės maratone Dakaro ralyje.

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Sustina 5W30

  Alyva ENEOS SUSTINA 5W30 (API SN, ACEA A3/B4, C3) yra neprilygstamos kokybės 100% sintetinė alyva, pagaminta naudojant „W BASE“ – aukščiausio lygio bazinę alyvą ir patentuotą ZP technologiją, skirtą moderniausiems dyzeliniams ir benzininiams varikliams.

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Sustina 5W40

  Alyva ENEOS SUSTINA 5W40 (API SN, ACEA A3/B4, C3) yra aukščiausios kokybės pilnai sintetinė alyva, pagaminta naudojant „W BASE“ – aukščiausio lygio bazinę alyvą ir patentuotą ZP technologiją, skirta  dyzeliniams ir benzininiams varikliams.

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Premium Ultra 0W20

  Alyva ENEOS Premium Ultra 0W20 yra  visiškai sintetinė didžiausio našumo variklinė alyva. Tinkama moderniems varikliams, ypač hibridiniams, kur sumažinta tepalo talpa variklyje ir kur yra rekomenduojamas ne aukštesnis kaip 0W20 variklių alyvos klampumas. Tepalai pagal automobilį turi būti parenkami ir atsižvelgiant į klimato zoną.
   

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Premium Ultra 0W30

  Alyva ENEOS  Premium  Ultra 0W30 - tai pažangiausia visiškai sintetinė vokiškų ir japoniškų variklių alyva, garantuojanti greitą ir stabilų tepimą bei neįtikėtinai didelį stabilumą plačiame temperatūrų diapozone. Skirta ilgesniems keitimo intervalams.

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Premium Ultra 5W30

  Alyva pagal gamintoją turi būti parenkama, atsižvelgiant į specifikacijas. Premium Ultra 5W30- tai speciali alyva Volkswagen grupės (Volkswagen, Audi, Škoda, Seat) moderniausiems dyzeliniams ir benzininiams varikliams. Ši japoniškos kokybės sintetika atitinka ACEA C3(10) kokybės kategoriją, taip pat yra gavusi naujausius VW 504.00 ir 507.00 gamintojo patvirtinimus.

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Premium Hyper 5W30

  ENEOS Alyva Premium Hyper 5W30, itin moderni visiškai sintetinė naujausią kokybės specifikaciją SN atitinkanti variklinė alyva benzininiams ir dyzeliniams varikliams, pagamintiems po 2001 metų.

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Premium Hyper S 5W30 C2

  Ši "FE" kategorijos alyva garantuoja geriausią įmanomą degalų ekonomiją, užtikrina puikią apsaugą nuo nusidėvėjimo ir taršos, nors numatytas alyvos kiekis variklyje su kiekviena nauja variklių karta vis mažėja.  Jai veikiant bus užtikrinamas itin didelis temperatūrinis stabilumas, nesvarbu, kokiame temperatūros diapazone variklis bedirbtų.

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Premium Hyper 5W40

  Alyva ENEOS Premium Hyper 5W40 tai itin moderni visiškai sintetinė variklinė alyva benzininiams ir dyzeliniams varikliams

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Premium Hyper Multi 5W30

  Alyva ENEOS 5W30 hyper multi, tai aukščiausios kokybės visiškai sintetinė variklių alyva, sukurta ilgam tarnavimo laikui plataus spektro skirtingų tipų varikliams. Ji suteikia pagerintą apsaugą bet kokio senumo varikliams, kurie neturi DPF (kietųjų dalelių filtro).

  Alyvos pasirinkimas
 • ENEOS Alyva Premium 10W40

  Alyva ENEOS Premium 10W40 yra sintetinė benzininių ir dyzelinių variklių alyva. Jokia pusiau sintetinė alyva neprilygsta sintetinės alyvos ilgaamžiškumui ir atsparumui. Tinka ir varikliams, pagamintiems iki 2001 metų.

  Alyvos pasirinkimas

Alyva transmisinė

ENEOS aušinimo, stabdžių skystis

Skystis langams